Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed abortion után mernétek...

Missed abortion után mernétek babát válalni? Mit szedjek majd hogy minden probléma mentes legyen majd?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálom, hogy TE is átestél rajta.

Persze, miért ne mernél??

Mi kivártuk a 3 hónapot, ahogy a doki javasolta, közben szedtem az Elevitet meg folsavat, és a 4. hónap után pozitívat teszteltem.

Tehát 1 hónap próbálkozás után.

Sok sikert!

28+4 hkm

2012. aug. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2012. aug. 15. 12:27
 3/7 nini24 ***** válasza:

Szia!

Nekem májusban volt műtétem,mert súlyosan beteg lett volna a 12 hetes magzatom :( Azután egyszer megjött 6 hétre, majd többször nem! Most vagyok 8+2. Szóval igen, vállaltuk, a lelkem is így jött rendbe (már amennyire lehet,egy ilyen rettenet után)Méhpempőt ettem a műtét utántól! A világ leghasznosabb dolga:)

Fel a fejjel, legyél pozitív!:) Minden rendben lesz :)

2012. aug. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

A méhpempő jótékony hatásáról én is hallottam! Próbáld ki.

2012. aug. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt sajnos, mert elhalt a magzat :( A következő terhességnél kaptam az elején gyógyszert (hüvelykúpot is választhattam volna), most nem ugrik be a neve, a 12. vagy 13. hétig kellett szednem. Minden rendben volt, pár hét múlva lesz 4 éves a Nagyfiú :) és van egy 8 hónapos babánk is, Nála nem szedtem semmit a terhesvitaminokon, vason, stb. kívül amiket az orvos ajánlott.
2012. aug. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!!Én is átestem sajnos missed ab-n,engem szó szerint az tartott életben,hogy 3 hónap elteltével ismét próbálkozhatunk:-)Rögtön ezután terhes lettem,született egy egészséges,gyönyörű nagylányom,aki ma már lassan 6 éves.A missed után Elevitet +folsavat szedtem,végig a terhesség alatt is,nem volt semmi gond.Tavaly gondoltuk,hogy jöhet a kistesó,áprilisban pozi lett a tesztem,de sajnos májusban ismét elvetéltem.Itt már nem vártunk,1 hónap után sikerült ismét teherbe esnem,és idén március 15-én megszületett a kislányom:-)Nála is Elevitet szedtem,és szedem még most is,mivel még csak szopik.Úgy hogy a kérdésedre a válasz:Igen,mertem babát vállalni!Remélem nálad is hasonló szerencsésen alakul majd a következő terhesség.Addig is szedj magzatvédő multivitamint+folsavat,hogy a szervezeted ezzel is felkészüljön a baba fogadására!!!Kitartás,és szorítok,hogy mielőbb sikerüljön babásnak lenned!!!Üdv:2 kislány anyukája
2012. aug. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. Amikor 8hetes és 2napos voltam akkor minden rendben volt a babával volt szívhangja is! 11héten meg már nem volt szívhang :(
2012. aug. 15. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!