Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vörösbort szabad? 1-2 dl-t...

Vörösbort szabad? 1-2 dl-t úgy tudom heti 1 alkalommal igen, de hallottam már annyi mindent. Szerintetek? Ti innátok/isztok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Szia.Nekem a nőgyógyászom azt mondta,hogy minden este lehet egy kis pohárkával inni.Sajnos a vöröset nem szeretem,de azért hetente legalább egyszer megiszok egy vörösboros kólát,mert segíti a vérképzést a kóla miatt,pedig elviselem az ízét.
2012. aug. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Szia!

Hallottam erről hideget-meleget.Én nem iszom,egyszer ittam terhességem alatt,akkor is pezsgőt,mivel esküvőn voltunk és koccintottam a menyasszonnyal.Szerintem napi szinten kicsit sok lenne,de heti egyszer 1-2 deci nem hiszem,hogy árt.

2012. aug. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

nekem is mondta h a vacsihoz 1dl simán mehet :-)

és tényleg jó volt a vasszintem egész terhesség alatt

ha nem magában hanem étellel iszod meg akkor nem fog ártani

2012. aug. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Én ittam, minden este egy pici vörösbort, szerintem olyan fél decit kb. Vérképző hatású, szóval elvileg nem leszel olyan vérszegény, bár én az voltam így is :) Viszont minden más alkoholt, töményet kis-és nagy mértékben kerülni kell.
2012. aug. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

múltkor ittam 1 dl de éreztem hogy nagyon mosolygok tőle :)

várandósság előtt sem voltam nagy ivó, max 1 narancsos sört ittam, ha szórakozni mentünk.

szóval, ha iszom is majd bort, akkor mindenképpen kaja közben teszem :)

köszi a válaszokat :)

2012. aug. 15. 14:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont erről olvastam......alkalmankénti alkohol fogyasztás egyáltalán nem árt, sőt a vörösbor a vérképző hatása miatt még jót is tesz:)
2012. aug. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!