Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18+0 hkm vagyok. Nem érzem...

18+0 hkm vagyok. Nem érzem magam terhesnek, baba sem mocorog még, pedig 2. baba lesz. Pici hasam van már. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
sztem örülj neki, hogy nincsenek tüneteid, nem hánysz stb. hamarosan érezni fogod, hogy mozog
2012. aug. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én mindhárom babámat a 20. héten éreztem először. Most a harmadikkal a pocakom sem látszott a 24-25. hétig, hiába harmadik. Most kezdték el kérdezgetni az ismerősök, hogy babát várunk-e, pedig lassan 29 hetes leszek. A második babánál is ez volt, végig nagyon pici volt a hasam, mégis szültem egy 4300grammos 60 centis gyereket. :)

Normális, nyugi. :)

2012. aug. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!