Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hívnátok így a babátokat?...

Hívnátok így a babátokat? Nektek hogy tetszik ez a név?

Figyelt kérdés
Nem Mo-n élünk, ezt vegyétek figyelembe. A kislányom várhatóan egy-két héten belül megszületik. A vezetéknevünk McGowen, és mi a Desiree (Dezirének ejtik) névre gondoltunk, ahol élünk ez anyakönyveztethető. Van egy film, A kis hableány a címe, és ebben hívják így a főszereplő kislányt, amióta láttam, beleszerettem ebbe a névbe, Dezi-nek becéznénk. A döntésemet, nem erre fogom alapozni, de kíváncsi vagyok mit gondoltok róla.
2012. aug. 15. 21:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem aranyos és jól cseng együtt:) Nekem még a Fiona és az Aoife tetszik:)

2012. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
angol nyelvterületen tökéletes név. szép, különleges. itt Mo-on nem javasolnám, mert már túl-túl extrém szokatlan.
2012. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép így a vezetéknévvel együtt! Jól cseng!
2012. aug. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem külföldön nem rossz,de,ha Mo-ra jöttök,akkor gáz,már bocs.
2012. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is tökéletes név választás.

Ja, és nyugodtan jöhettek vele Magyarországra is, nem fognak kitoloncolni emiatt! :-))))

2012. aug. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép, látom is milyen kis aranyos hosszú hajú rózsaszín ruhás kislányka lesz oviban :-) cuki!
2012. aug. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
jó névválasztás szerintem is.
2012. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem spec nem tetszik, de szerencsére nektek kell dönteni, így ha ez tetszik, add bátran!
2012. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még várom a válaszokat. Egyébként nem szándékozunk hazamenni, de ha mégis megtörténne, mindenkinek kiszúrná a szemét hogy a vezetékneve is külföldi, így nem hiszem hogy a Dzsesszika kategóriába tennék a lányom:)
2012. aug. 15. 22:01
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik!;) es en mo-n elek es az en lanyom neve sem lesz hetkoznapi!!;) osi magyar nev lesz de ritka;) biborka lesz;)
2012. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!