Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek már fájások lennének?

Ezek már fájások lennének?

Figyelt kérdés
Kb fél 4-kor arra keltem h nagyon keményedek. Közben gondoltam elmegyek pisilni is. Mikor keltem ki az ágyból,éreztem hogy vmi folyik,gondoltam folyás. Elértem a wc-re és folyt vmi vízszerü,de nagyon kevés, és csak utána pisiltem. Tehàt 100% biztos vagyok benne h egy kevês magzatvíz szivárgott. Lefeküdtem vissza,vártam mi történik. X percre rá elkezdtem megint keményedni és ehhez nem görcs,hanem elég dúrva derékfájdalom társult. Meg sem fordult a fejemben h ezek fájások lehetnek igy idöt sem néztem. Ez még talán 2x megismétlödõtt,mire megnéztem az idöt és 04:48 volt. A következö 05:07,majd 05:21, majd 05:35-kor volt és bár kibirható a fájdalom,sokáig rart és azért elêg kellemetlen. Remêlem ébren van vki.. Elsö baba és félek nem indulunk idöben mert nem ismerem fel a fájásokat :( 40hkm
2012. aug. 16. 05:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az utolso vizsgalaton elegge lent volt mar a baba feje? Befordult?

Ha igen, akkor setalhatsz, az rendszeresiti a fajasokat.

Amig nincs rendszeres, legalabb 10 perc suru fajasod, addig inkabb dekkold ki otthon, vagy amig nem megyel nagyobb mennyisegu viz, mert akkor tul sokat kell a korhazban varnod.

En is igy ossze vissza gorcsolok, ugyhogy remelem rendszerezodik gyorsan.

39+4


Kivanok neked gyors szulest!

2012. aug. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ahh dejo h vki ébren van. Igazából beállt 14 percenkéntre,de akkor sem tudom hova tenni ezt az érzést. Azt gondoltam h görccsel jár majd a fájás. Bár lehet h ez is csak egy téves riasztás. Köszönöm a választ. A babum már 36.hét óta bevan fordulva,a hasam is eléggé lent van.
2012. aug. 16. 05:52
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha a feje nincs befordulva, akkor a magzatviz kimoshatja a koldokzsinort. De igy, hogy neked be van fordulva, nyugodtan setalj, az rendszeresiti a fajast es ha tenyleg magzatviz volt, ami kifolyt eloszor, akkor jonni fog nagyobb adag es akkor indulhattok a korhazba..

Drukkolok neked nagyon!!!

2012. aug. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Tudod ez az eleje, amikor meg ossze-vissza vagy ritkabban jon a fajas eleg hosszu idoszak is lehet es habar itt mindenki azonnal a korhazba zavar, jobb erzes otthon kivarni az elejet, mint a korhazban, idegenek kozott.

Legalabbis nekem ez a velemenyem.

2012. aug. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igazsag szerint en kulfoldon elek es nekem hatarozottan megmondta a szuleszno h akkor induljak ha 10 perc alatt van 3 fajasom. Es kezdek megijedni mert beallt 14 percre,aztan 13 most pedig 3 perc telt el az elozo ota :( akkor megsem fajasok? Tusoljak?
2012. aug. 16. 06:04
 6/14 anonim ***** válasza:

En is kulfoldon vagyok! :-)

Probalj meg tusolni! Esetleg a zuhanyrozsag a cicidre is iranyithatod, az ingerli a mellbimbot, az is erositheti a fajast, es ha teves riasztas, akkor meg a meleg viztol ugyis elmulik.

Az igazi fajast a joslotol az kulonbozteti meg meg, hogy ha mozogsz, helyet valtoztatsz, akkor a joslo elmulik, az igazi felerosodik.

2012. aug. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem meg van 1 oram mielott fel kellene kelnem, megprobalok picit visszaaludni.

Irj, hogy mi lett a zuhanyzas eredmenye!

(Mivel nekem is faj a hasam, lehet 5 perc mulva valaszolok)

2012. aug. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Erősödtek,sűrűsödtek a fájások?
2012. aug. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
?
2012. aug. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen. 1 percesek. Korhazba vagyok mar,nagyon gorcsolok amikor fajas van de meg birom. 6cm-re vaok kitagulva.
2012. aug. 16. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!