Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek jósló fájások lennének?...

Ezek jósló fájások lennének? Vagy csak nyúlnak a szalagok? Miért fájhat a hasam?

Figyelt kérdés
Most 31+2 vagyok.3 napja nem érzem magam valami jól,eddig semmi bajom nem volt a terhességem alatt(amúgy első baba).de most az utóbbi 3 napban fáj a hasam,feszül,a baba sokat rugdos aminek én nagyon örülök de sokszor kitolja magát ami nem olyan kellemes.de most este olyan 10órától fáj a hasam,nagyon húzódik talán a méhszalagok nyúlnak.azért nem vagyok biztos abban hogy a méhszalagok nyúlnak e mert nagyon pici a hasam hiába 31 hetes vagyok(eddig csak 4kilót híztam) és eddig nem éreztem ilyen erős feszítő érzést .vettem be magnéziumot és sokat pihenek de nem hagy nyugodni a gondolat,egyfolytában az jár a fejemben hogy lehet koraszülött lesz a babám.légyszi nyugtassatok meg és adjatok tanácsot.szerdán kell mennem dokihoz,de ha nem leszek jól akkor holnap megyek.
2011. máj. 8. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom, hogy ha sokat rugdosódik a baba, attól simán lehetsz rosszul - besokall a méhed, keménykedik, húzódik. Az utolsó harmadban jön általában a "neheze" - sajnos szó szerint :) Jól csinálod, pihenj, igyál sokat, magnézium. Olvass, tévézz és néha sétálj egy nagyobbat. Mást nem tehetsz, ha szülsz, azt úgyis érezni fogod biztosra, a többi csak aggódás.
2011. máj. 9. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezek a panaszaim nekem is+derékfájás. Bementünk az ügyeletre,meg is állapította a doki,hogy egy ujjnyira kinyíltam és megrövidült a méhnyak és a baba is lent van a csontomnál. Szóval én már bármikor szülhetek,pedig csak 32 hetes a bébim.
2011. máj. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!