Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam terhes ambulancián,...

Ma voltam terhes ambulancián, itt tényleg ennyire futószalagos rendszer az elfogadott?

Figyelt kérdés

Volt egy csúnya tályogom,terhes ambulanciára mentem a sebészet előtt,de persze a sebészetet sem úsztam meg :(

(mindegy,legalább már túl vagyok rajta)

A doki "megvizsgált",egyből zavart a sebészetre,mikor kijöttem akkor láttam miket íratott a papírra!Pl. hogy magzati szívhang doppler vizsgálata.Hát ilyenről szó sem volt!!!Amíg most utána nem néztem,azt sem tudtam,mi az a doppler!És akkor itt van a papíron,hogy BD:140/min

Ez nem pofátlanság?Milyen alapon írnak ilyeneket a kezelőlapra,ha egyáltalán nem került sor erre utaló vizsgálatra?!

Egy 19 hetes felháborodott kismama


2009. júl. 22. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én az 5. héttől járok SZTK-ba dokihoz, ott mindíg ráírják a papíromra, hogy kenetvétel volt és gombavizsgálat.Pesze még egyszer sem vizsgált meg kézzel, csak uh-zott, még amikor 7 hetesen véreztem akkor is csak uh volt.

De a lap másik oldalán fel vannak tüntetve tételesen a fent említett vizsgálatok árai, amit persze a TB fizet nekik.

Még jó, hogy ezek után az uh-s képekért nem kellett fizetnem... ,mert van ahol 1000ft-ot is elkérnek érte.

Én már hozzászoktam ehhez, mert elég sokat jártam régebben gyulladások miatt nőgyógyászhoz.Én annak örülök, ha nem nyúl hozzám.

2009. júl. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez volt a helyzet,csak a nőgyógyásszal.A dokim folyamatosan beírta a kiskönyvembe a 3000-es értéket,holott EGYSZER! vizsgált meg,amikor először mentem hozzá.33 hetesen váltottam.

Ez felháborító!


38h

2009. júl. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!