Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Betöltött 37. Héten erős...

Betöltött 37. Héten erős kellemetlen szúrás a hólyagnál, folyamatos pisilés inger, rossz közérzet, tompa folyamatos derékfájás. Mi lehet?

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt az okozza, hogy a baba beilleszkedett, lejjebb van a feje és emiatt kell pisilni és ezért van ez a szúró érzés is, derékfájás is lehet tőle. Viszont a rossz közérzet nem jellemző, nem lehet hogy a fájdalom miatt vagy rosszul inkább?!
2012. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én holnap töltöm a 38 hetet. Hétfő óta rossz közérzetem van, hányingerem, sőt 1x ment a hasam is. Tegnap este furcsa szurkálásokat éreztem a hüvelyemnél, ma is görcsölt néha a hasam alja. Sűrűn megszédülök, le kell ülnöm pihenni, hőhullámok is gyötörnek. Kisfiam alig mozgott még ma, csak néha bejelentkezik, viszont nyákdugót még nem láttam, és a hasam is elég fent van még, szinte alig kapok levegőt. Ma összekészítettem a "hazajövős" csomagot is, hogy kéznél legyen apának, mikor jönni kell értünk. Szerintem közeledik az idő... :)
2012. aug. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem is szintén ezek a jelek vannak, hányinger stb, de azért még szeretném 1-2 hétig kihúzni. A baba keresztben fekszik, elég fönt van, ezért nem értem a hirtelen erős szúrásokat lent, talán nyílik a méhszáj??
2012. aug. 16. 12:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én sem szeretném kihúzni még két hétig. Már azt sem bánnám, ha ma, vagy a hétvégén megszületne. Tegnap megszületett a barátnőm kislánya, akivel 21-ére voltak kiírva. Azóta olyan lázban vagyok, még jobban vágyom rá, hogy megszülessen végre.
2012. aug. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!