Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rendszertelen "fájások",...

Rendszertelen "fájások", rossz közérzet, pici hasmeneés jelezheti, hogy közeleg az idő?

Figyelt kérdés

38+3 hetes vagyok. Tegnap délután elkezdett fájdogálni a hasam, ellég fájdalmas volt,de semmi rendszer nem volt benne, a közérzetem a béka feneke alatt volt, olyan "semmi nem jó" érzésem volt, lehangolt voltam, ment egy kicsit a hasam. Zuhanytól almúlt, majd egy óra múlva megint fájdogált,akkor lefeküdtem aludni, és hónapok óta nem bírok alduni, de éjszaka egyhuzamban 5,5 órát aludtam, soha ilyen kipihent nem voltam.



Közeleg az idő,vagy csak sima jósló és ebből még bármi lehet??


2012. aug. 16. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha rendszertelen és a meleg víztől elmúlt, akkor csak sima jósló volt. Ebből nemigen lehet megmondani mikor lesz baba.
2012. aug. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez még csak jósló. Lehet, hogy már holnap megjön, de akár még 2 hetet is kihúzhatsz vele.
2012. aug. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!