Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Adnátok Boglárka nevű kislanyo...

Adnátok Boglárka nevű kislanyotok mellé születendő kisbabatoknak Boróka nevet?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik, szerintem tök jó, de nagyon sokan olyan furan néznek ránk emiatt ...
2012. aug. 16. 20:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
66%
szerintem nagyon szép név a Boróka, én adnám :)
2012. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
28%

Sajnálom, de én elnevettem magam. Szóval én nem adnám.

Biztos fognak még mások is furán nézni majd emiatt.

Szokatlan.

2012. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
72%
Alapból eszembe nem jutna Borókának nevezni a lányomat, de nem a Boglárka miatt. Ha ez tetszik, hát add ezt.
2012. aug. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%

En teljesen megertelek!!!;) ram is ugy neznek mintha ufo lennek mikor mondom hogy fogjak hivni a kislanyunkat!;) pedig osi magyar nev! Biborkam lesz;)

Es szerintem sem a biborka, sem a boroka, sem a bodza, nem rosdzabb egy kevinnel egy dentonnal egy rikardonal markonal dzsesszikanal eperkenel vagy hasonlo erdekessegeknel....

Ez utobbiakat ha vernenek sem adnam...;) de mindenkinek egyeni szuveren joga mit ad;) a tobbi majd megszokja;))))

2012. aug. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
45%

Volt egy kolléganőm akit pont így hívtak.

Bakó Boglárka Boróka.

A testvérét aki pár évvel volt fiatalabb pedig Boróka Boglárkának.

Ha nektek tetszik,akkor az a fontos,ebbe szerintem másnak nem igen lehet beleszólása.

Nekem személy szerint(és tényleg nem bántásból,lehet neked az én kislányom neve nem tetszik), nem tetszik,és sosem adnám neki.

2012. aug. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Azért azt se leyen el felejtve hogy lesz a gyerek is öreg és akkor hogy hivják majd?Boróka NÉni????
2012. aug. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
23%

Nyugodtan lepontozhattok, de én még mindig nevetek :-DDD

A Boróka nénis nagyon tetszett.

Pl a Bodza tetszik, az kedves.

2012. aug. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! A Bodza néni jobban hangzik talán? A Borókát Borinak is lehet becézni, és a Bori nénivel semmi baj... Mellesleg a Borókával se... Ilyen alapon szinte az összes ma divatos utónéven lehet röhögni...
2012. aug. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
77%
16-os! A Boróka/Bori néni még mindig jobb mint a Eszmeralda néni vagy Britniszpírsz néni, mert 50 év múlva mikor megöregednek a kis rétinégerek bizony ezeket a megszólításokat fogjuk hallani a rendelőben.
2012. aug. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik :)


Nekunk Boglarkank van es Kamillank lesz (ha kislanyt varok).

2012. aug. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!