Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr Orosz István Békéscsabai...

Dr Orosz István Békéscsabai Szülész-Nögyògyászròl mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ha van itt valaki aki jàrt màr hozzà, ìrja meg legyenszives a vèlemènyèt, meg ha tudja hogy hàny èves akkor azt is!
2012. aug. 17. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem hozzájárok, de vizsgált már.

Szerintem van nála jobb, s rosszabb is.

Olyan 40-45 év körüli, fiatalos, nagyon magas, sportos, jóképű.

Végül is csak jókat hallottam róla, nagynéném nála szült.

28+6 hkm

2012. aug. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! És mennyiért vállal szülést? Vagy mennyi a magánrendelése?
2012. aug. 17. 09:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt sajnos nem tudom. De abból kiindulva, hogy Rónánál és Maczónál is azt hiszem 6000 Ft egy vizsgálat, szerintem nála is akörül van.

Bátran hívd fel a bejelentkezős számát és kérdezd meg.

2012. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Ombódi Róbert doktorurat ajánlom, nagyon kedves és figyelmes orvos és nagyon jól végzi a dolgát. Nála a magánrendelés 5.000. Ft és minden alkalommal készíthetünk képet a picurról, páromat is beengedi még a hüvelyi uh.-ra is. Ő kb. 37-40 éves lehet. Én nála fogok szülni az biztos! :-)

2012. aug. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!