Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Görcs? Keményedés? Jóslófájás?...

Görcs? Keményedés? Jóslófájás? Mi lehet ez? Nem tudom mi lehet ez: Olyat érzek, mintha a menszeszem szeretne megjönni. Hasít a hüvelyembe.

Figyelt kérdés

34. hétbe lépek holnap és pár napja olyat érzek néha-néha napközben, este, reggel rendszertelenül, mintha a hüvelyembe belehasítana. Mintha a menszeszem jönne meg. Akkor is ilyet éreztem, mikor még nem tudtam, hogy terhes vagyok, azt hittem meg fog jönni.

Egyáltalán nem keményedik a hasam, meg minden rendben van, és ezek a fájások sem elviselhetetlenek, csak tudni szeretném mi ez. Kb 4 mp-ig tart.



2012. aug. 17. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a méhszájad nyílik, arra szokták azt írni, hogy hasító fájdalom.

Egyébként már lehet jóslód is simán.

Nézesd meg a dokiddal a méhszájad.

2012. aug. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1 hete voltam a dokimnál, zárt.
2012. aug. 17. 18:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Azóta kinyílhatott.
2012. aug. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!