Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismama, iszonyatos...

32 hetes kismama, iszonyatos gyomorfájdalommal?

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
fel vagy puffadva? Valami puffasztót ettél, vagy nagyon sokat ettél?
2012. aug. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, többször is terhesség alatt, doki annyit mondott rá, hogy egyre jobban felfelé nyomja a baba a szerveket és ezért lehet, na én ebbe nem nyugodtam bele mert olyan iszonyúan tudott fájni, hogy azt hittem elpusztulok, aztán csináltak egy hasi uh-ot és kiderült, hogy a lépem picit megnagyobbodott a vashiány miatt.
2012. aug. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem epegörcseim voltak, úgy éreztem a gyomrom fáj. epeköveim lettek. ..

írnál bővebben mi a gond?

2012. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akár mit eszek,iszok,mind 1 viz vagy más sós vagy édes,a gyomorszályam! De az orvos nemcsinál semit!!
2012. aug. 18. 01:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Na igen, ilyenkor kell orvost váltani!! Én is ekkor váltottam körzeti dokit mert hiába pofáztam neki, hogy fáj azt mondta terhesség alatt természetes..aztán kiderült még se.
2012. aug. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mért neked mi volt végül a baj?
2012. aug. 18. 13:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Menj el hasi uh-ra.

Ha fáj nem normális, még a babának is baja lehet, melyik dokid nem csinál semmit? Vagy menj be a kórházba, a szülészetre, onnan is elküldenek, vagy menj el a körzetihez.

2012. aug. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A nődokim azt mondta nem az ő szakterülete! Előfordul terheség alat! A körzeti felírt szalwuss vizet de ihatatlan,most voltam tegnap 43-n ot mindent rendben találtak! Be van fordulva a szülőcsatornába a segge a gyomromnál van meg a lába,,esetleg nem e etöl fáj,hogy nyomja a gyomrom! Köszi a válaszod
2012. aug. 18. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!