Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hova érdemes menni Budapest...

Hova érdemes menni Budapest ill. környékén 4 D -ultrahang vizsgálatra? 22hkm

Figyelt kérdés
Ha lehet ne legyen túl drága és olyan kellene ahol nem kellett heteket várnotok az időpontra .:)

2012. aug. 17. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a Praxisban voltam, kimondottan Hajdú Krisztina genetikus, doktornőhöz szerettem volna menni.

1 hetet kellett várnom, mert nekem nem voltak jók a többi időpontok.

14 e ft a genetikai-4d-s uh. A sima 4D jóval olcsóbb. De nem tudom, hogy az mennyi.

11. kerület Bartók Béla úton van.

2012. aug. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

G1 intézet. fantasztikus felvételeket kaptunk.


www.babavizio.hu

2012. aug. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Szt. Margit kórházban, egyetlen dologgal voltam megelégedve, az pedig az Ultra hang.(a kórházban volt a terhesgondozásom egyébként)

Na szóval, a 4D-s Uh-t is ott csináltattam, úgy emlékszem 10ezer volt, ezért adtak 1 DVD-t és egy CD-t tele képekkel és egy kinyomtatott képet.Nagyon kedvesek voltak velem, és meg voltam elégedve, mert bármit kérdeztem bármikor rendesen válaszoltak.

Most 2. terhességemmel a Mester utcai szakrendelőbe mentem 4D-re...na azt felejtsd el!!!Ott is 10ezer, de bunkó a nő eléggé...konkrétan nem ért az emberekhez.Na mindegy!

Boldog baba várást! :)

2012. aug. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!