Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ihatok kávét várandósan, ha...

Ihatok kávét várandósan, ha fáj a fejem?

Figyelt kérdés
Gyógyszert szedni egyáltalán nem akarok, és a napi egy kávé segít elmulasztani ezt az erős fejfájást, amit ez a bolondos időváltozás okoz.
2012. aug. 18. 07:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Én szoktam inni,de nem erős feketét.Lefőzök egy adag (igazi,nem 3in1) kávét és felöntöm tejjel.Tulajdonképpen tejeskávét iszok.Nekem ez bevált.Nagyon ritkán iszok 3in1-et vagy capuccínót.

2012. aug. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is mindig így iszom, mindig így szerettem :) Köszi a választ.
2012. aug. 18. 08:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is napi egy tejeskávét iszom. Azt mondta a védőnő is, hogy nyugodtan. :)
2012. aug. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ha kívánod, persze. Miért ne????

Első gyerekkel nem ittam, utáltam, szoptatás alatt sem.

Másodikkal meg úgy, mint régen, kettő Nescafé, reggel-ebéd után, most már csak Ricoré. Sőt, a 2.-kal szoptatás alatt is ittam, aztán aludt mint a bunda...lényeg a mérték.

2012. aug. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Napi 2 rendes kávé nem árt,én mindig igy ittam,semmi gond nem volt,a doki is megengedte.
2012. aug. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is napi 1-2 csésze rendes kávét iszok, a védőnőm mondta, hogy a kávé nincs tiltólistán, csak mérték a fontos. Ha nem innám akkor szerintem "meghalnék", olyan alacsony a vérnyomásom, hogy szinte tényleg nem is élek nélküle, csak mint egy zombi :).

üdv. 35 hkm.

2012. aug. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
a koffein állítólag kivonja a kálciumot a szervezetből. nekem pl mondták, hogy ne kávézzak, de nem is kávézom. viszont teázom, de abból sem jó az erős.
2012. aug. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Napi két csésze rendes kávét megihatsz, nekem az orvos és védőnő is ezt mondta. 16. Héttől iszom is (előtte rá sem tudtam nézni pedig terhesség előtt nagy kávés voltam)
2012. aug. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az elején mindig hasmenésem lett tőle, így hanyagoltam, de pár hete újra iszom reggelente a tejeskávét, nagyon jól esik. Nagyon kicsi kávéval, soksoksok tejjel :)

Nyugodtan ihatod.

Én is a napi 2x-i kávét hallottam, így a tejeskávé tuti nem árt. :)


24 hetes km

2012. aug. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!