Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti elmennétek stúdiófotózásra...

Ti elmennétek stúdiófotózásra várandósan?

Figyelt kérdés

Mi ma voltunk és szuper volt, eltekintve az egyik magassarkútól, amit az egyik ruhához fel kellett venni.

Ha mentek, akkor hova, és mennyiért? Csináltattok albumot, vagy csak CD? Kilógatnátok a pocit, vagy inkább olyan ruhát választanátok, ami takar?



2012. aug. 9. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Hű, ez nagyon jó lehetett! Én egész biztosan elmennék! Tervezzük is, de nincsen még semmi konkrétum; bár lassan kell, hogy legyen, 24 hetes vagyok. :) Te hol voltál?
2012. aug. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ó hát én külföldön élek, és itt külföldön csináltattuk, de pont azért tettem fel a kérdést, mert tudni szeretném, hogy Mo.n milyen egy ilyen fotózás.

Ha esetleg elmennél egyre, akkor írd meg, hogy milyen volt!

Az itteni kismamák előszeretettel kilógatják a pocit, sőt, van aki olyan fotót kér, amin a pocakra rajzolna szájat meg szemet, mintha egy arc lenne, hát nem is tudom, szerintem kicsit izléstelen. De lehet, hogy én vagyok maradi... :)

2012. aug. 9. 18:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tennél fel egy-két képet milyen lett?
2012. aug. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is ízléstelen szemet-szájat rajzolni a pocakra. Ugyanakkor ha a stúdiófotózáson nem láttatod a pocidat, mi értelme fotózkodni? Hiszen az a lényege, hogy az ember kismamaként megörökíttesse magát.


A kérdésre válaszolva, én nem voltam ilyenen. A harmincadik hét után már azt is utáltam, ha bárki fotózott, ronda bálnának láttam magamat, a vonásaim is elfolytak, mert szörnyen fel voltam vizesedve, még a csinos kismamaruhák sem álltak jól egy idő után.

2012. aug. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én gondolkozom rajta, bár nemtudom a városban van-e ilyen lehetőség és ha igen hol de lehet utánanézek. Szívesen csináltatnék meztelent is, pedig szégyenlős vagyok nagyon, de szeretem nagyon a pocimat :-) persze ízléses képre gondoltam, el lennének takarva az intim részek meg oldalról lenne :-) egyedül a köldökpiercingem helyét nem szeretem :-(
2012. aug. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

páromnak van egy profi fotógépe, van itthon fehér ill. fekete háttér is, lámpák, szóval majdnem minden adott a fotózáshoz. csak két dolog hiányzik :)

1. még nincs szép kerek pocim

2. a párom szinte éjjel nappal dolgozik...

de majdcsak összejön valamikor :)

mivel mi itthon fotózunk, szeretnék én is ízléses pucér képeket. ezeket úgyis csak mi nézzük majd meg :)



meg tavaly nyáron (akkor még nem terveztük a babát, bár én nagyon szerettem volna) csináltunk kamu pocis képet, ami azóta bekeretezve lóg a falon :)

2012. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem olyanra gondoltam, hogy ilyen tunikában, vagy indiai csadorban fotóztatni. :) Én is olyan ruhákat választottam, amiben látszott a hasam, mert testhez állt, de a világ összes kincséért sem hagynám, hogy olyan ruhában fotózzanak, amiben kilátszik a hasam. Főleg azért mert szőrös a hormonok miatt. Amilyen fotókat láttam, ilyen haskitevőseket, minden kismamának nagyon erős volt a linea negrája, és ráadásul még arcot is festettek a hasukra, szóval szerintem elég taszító látvány... Én tuti nem mutogatnám senkinek. De a ruhás képekkel semmi bajom. Meg igazából a terhes akttal sem, hogy művészien be van állítva, finoman takar, finoman áltni enged és nem premier plánba egy striás, linea negrás, plöttyedt hasat örökít meg. Persze a photoshop is csodákra képes, de az az igazán művészi fotó, amikor photoshoppal nem kell hozzá nyúlni. :)


Ha csináltattok esetleg, akkor mad írjátok meg, hogyan sikerült.


Én is belinkelek majd egy képet, csak még nincs kész (ezen átmennek photoshoppal), de ha mutatható állapotban lesz, akkor feltöltök képet!


Szép babavárást nektek! :)

2012. aug. 10. 07:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem fotós ismerősöm magától ajánlotta fel, hogy csinálna rólunk képeket, amúgy nem tudom, lehet eszembe se jutott volna. Mindenesetre majd picit később lesz csak, mert hiába vagyok 27 hetes, elég pici még a pocim. De utána megírom a tapasztalataim szívesen. :)
2012. aug. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oksi! Előre is köszi! :)
2012. aug. 10. 17:09
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de nekem nem stílusom. Egyrészt nem tartom magam modell szépségűnek, másrészt nekem kicsit őszintétlenek a beállított fotók. A várandóság mindegy ebből a szempontból (az esküvőnkön is kerültem az ilyesmit). Nem a pocakom szégyellem - voltam bikiniben strandolni is. Nekem az igazi, bensőséges és kedves dokumentumok az egyszerű családi fotók, amiket majd a gyereknek is megmutatok.

Egyébként reklámgrafikus vagyok, már kiphotoshoppoltam szépre magam párszor kiváncsiságból, sőt egyszer egy saját óriásplakáton is szerepeltem :)

2012. aug. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!