Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7-8 hetes lehetek. Még nem...

7-8 hetes lehetek. Még nem szedtem semmi vitamint. Elevitet szeretnék venni. Ugye még nem késő? Csak a rendellenességek miatt kérdezem!

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Nem, nem késő!:)

Én csak folsavat szedtem a 12. hétig, semmi mást és tökéletesen egészséges a fiam!

2012. aug. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valaki nem is szed még is makk egészséges babája születik.boldog babavárást

33+4hkn

2012. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Maximum arra számíts, hogy majd akkora lesz a babád, hogy meg tudod szülni.... :-) Semmi baj nincs, ne aggódj! Vegyél folsavat, és ennyi. Egészséges babád fog születni.
2012. aug. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Igazuk van az előttem válaszolóknak is, de azért azt nem árt tudni, hogy a velőcső záródási rendellenesség megelőzésére a folsav (terhesvitaminok) csak az 5-6. hétig hatásosak. Nézd vissza a 9 hónap című Czeizel műsort, nekem sok mindenben segített. Egyébként sokan gondolják, hogy a terhesvitamin nagy babát csinál, de ez is változó. Inkább próbáld meg természetes úton bevinni a vitaminokat, bár télen leszel terhes, ez nem lehetetlen. Én az elsővel télen voltam, de sokkal rosszabb lett a vérképem, mint a másodiknál. Rengeteg gyümölcsöt eszem, a terhesvitamint csak minden másnap.


37 hkm

2012. aug. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
en 6. heten mentem eloszor dokihoz,azota szedem a folsavat, majd 9. hettol elevitet (ezt csak magamtol mert etelt nem tudok enni, csak par fajta gyumolcsot es piritos kenyeret) most 10 hetes vagyok, masodik babam. elsovel 14. heten voltam eloszor dolkinal, azelott csak babanon eltem terhesseg kezdete ota, elevitet csak 22. hettol szedtem, megis egeszseges babam szuletett!
2012. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
babanon*= bananon
2012. aug. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én semmit nem szedtem mégis makkegésségesen szüéetett a kislányom.Amúgy se vagyok bogyópárti meg állítólag nagyobb babák születnek ezektől a bogyóktól.
2012. aug. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!