Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Evés után szédülés? Mitöl...

Evés után szédülés? Mitöl van? Más is van így? Nem jelent bajt? 32 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2012. aug. 19. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
cukrod, vérnyomásod rendben van? Csak mert ezek ingadozása előidézheti a szédülést...
2012. aug. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben van mindkettő. Vashiányom is épp csak hogy van (Hgb 119-es). Arra szedek Ferro-folgammát.
2012. aug. 19. 18:35
 3/5 anonim ***** válasza:
nálam is ez volt hogy,evés után szédültem a védőnő azt mondta hogy evés után a sok vér a hasba megy az emésztés miatt és lehet tőle szédülni nekem a vérnyomásom okés csak a pulzusom van mindig 100 fölött.
2012. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez lehetséges, hogy azért szédülsz, mert a hasadba zúdul a sok vér. Talán próbáld meg azt, hogy evés után még pihensz egy kicsit és csak utána állsz fel, ne rögtön jóllakás után. Vagy pedig ha felállsz, akkor pihenj le egy tizenöt-húsz percre, és csak utána láss neki a dolgaidnak. Talán így elkerülhető a szédülés.
2012. aug. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom 110/80 körül van evés előtt és után is. Igaz lehet hogy lemegy a vér emészteni, csak nagyon kellemetlen érzés. Egyébként is instabil vagyok (hatalmas pocakom van), és félek hogy elesek.
2012. aug. 21. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!