Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti milyen ruhát szerettek...

Ti milyen ruhát szerettek pocakosan hordani, mell alatt bővülőt vagy olyat, ami passzos és kiadja a pocakodat? Miért?

Figyelt kérdés
Én mell alatt bővülőt szeretek.:)
2012. aug. 19. 19:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Én a passzosat szeretem, és mikor terhes voltam akkor is passzosat használtam hiszen annyira büszke voltam a pocakomra:)
2012. aug. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

Mell alatt bővülőt hordtam, hasznos, mert most is tudom hordani őket:-)


Terhességem előtt és szülés után sem hordtam passzos ruhákat, így ez nem is volt számomra kérdés.

2012. aug. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Én még sosem voltam terhes,de sztem mind a kettőt kipróbálom ha babás leszek...de a feszes jobb mert a pocit jobban mutatja :)
2012. aug. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
15%
Mell alatt bővülőt! A passzos elég gusztustalan alakot mutat. A bővülőn is látszik,hogy terhes valaki. Miért kellene erre büszkének lenni? A terhesség természetes állapot,nők millió várnak vagy vártak babát. Ez nem kuriózum.
2012. aug. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

Mindkettőt.:)

Amikor még kisebb volt a pocim,jobban szerettem a testhezálló felsőket,mert azok jobban kiemelték a pocimat és rettentő büszke voltam,ha valaki megdicsérte.Aztán,ahogy egyre nagyobbra nőtt a pocakom már a bővebb felsőkben is nyilvánvaló,hogy babát várok,na meg azok kényelmesebbek is,így mostmár inkább a mell alatt bővülőre szavazok!

36hkm

2012. aug. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Pamut felsőket, ruhákat hordtam (hordok) mindkét terhességem alatt. Mert kényelmesek, nőnek a pocakkal és terhesség után is tudtam hordani. Meg egyébként sem szerettem soha a bő ruhákat, tunikákat. Szóval én a testhez simulókat szeretem, mert ez a stílusom és mert ezek a ruhák jók rám.
2012. aug. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
Én passzosat hordok. Egyrészt imádok pocakos lenni, mert hihetetlen jó érzés, hogy nem kell behúzni a hasamat és nyugodtan "felvállalhatom" ;), másrészt a bővülő ruhákban dagadtabbnak, formátlannak nézek ki/érzem magam.
2012. aug. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%

"miért kellene erre büszkének lenni?"

Úristen, azt hiszem én rossz helyen vagyok!

Akkor mire kellene büszkének lennem ha erre nem?

2012. aug. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

Passzosat... szép formás a pocakom és szeretem is mutogatni. A bővülősben úgy nézek ki mint egy tehén, de legalábbis Én 10 kilóval nehezebbnek érzem magam (látványban) amikor olyan van rajtam :D



33hkm

2012. aug. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
en ugy gondoltam, hogy a masodik terhessegem alatt vigyazni fogok, es csinos terhes maradok, hogy sokaig hordhassak passzos ruhakat. (165/53 kiloval kezdtem). Ehhez kepest a fenekem is elkezdett iszonyatos mertekben noni, ugyhogy passzos ruhakban balnanak neznek ki.
2012. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!