Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a korai (6+5napos...

Normális a korai (6+5napos terhesség) elviselhetetlen mellfájdalmam van?

Figyelt kérdés
De már kb 4-5 hetesen éreztem ezeket a fájdalmakat. Néha nagyon erős néha meg épphogy. De semmi már tünetem nincs se hányinger se szédülés aminek örülök is.
2012. aug. 19. 20:58
 1/5 SaraZs ***** válasza:
Nekem éjszaka annyira fájt, hogy csak háton tudtam aludni. Ahogy alvás közben oldalra akartam fordulni és hozzáért valami, már keltem is fel a fájdalomra. Két hétig tartott, szerencsére nappal nem volt érzékeny.
2012. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. aug. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nah második válaszoló vagyok, ismét: Nálam elsőnél szinte égetően szúróan fájt koraterhesen. Most másodikkal vagyok várandós, az első trim. végén járok, de a mellem nem fájt. Saját agyammal azt találtam ki, hogy ez a mell növése miatt lehet, hiszen második terhességnél már jóval kevesebbet kell nőnie. De ugyanilyen fájdalmat éreztem ebben az időszakba a derekam/csípőm környékén, amikor tágultak a dolgok.
2012. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor is fáj ha döccen az autó meg ha lépek, mikor fordulok éjjel felébredek, találtam benne csomót az fáj kitapintottam, szerdán megyek dokihoz, bár mondtam már neki két hete de azt mondta a terhesség miatt van, de most újra beszélek vele. Reggel mikor felkelek fognom kell mert annyira fáj mindkettő de a bal sokkal jobban. 3. gyerek, 4. terhesség 9 hkm
2012. aug. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
igen, ez a terhességgel jár.
2012. aug. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!