Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt valaki úgy, hogy a korai...

Járt valaki úgy, hogy a korai terhesség szakaszában sokszor kellett Uh-ra menni, én 9hetes vagyok és 9szer voltam uh-n mert folyamatosan pecsételtem és megijedtem mindig rohantam a dokihoz, ettől egészséges lesz a baba igaz?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:

9 szer????

az nagyon sok én eddig 3 szor voltam és 11 hetes vagyok

sokallom nem tesz jot uyg vélem

2012. aug. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3-4 naponta uh? Vicc...
2012. aug. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj az uh-tól, viszont jó lenne, ha megnyugodnál, mert a sok para nem tesz jót a babának és neked sem.
2012. aug. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jézusom,kicsit túlparázod a dolgokat.Az a doki se normális,aki 3-4 naponta bevállalja az UH vizsgálatokat.Egy kicsit rakj rendet a fejedben...
2012. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok, én 18 hetes terhes vagyok, és eddig 3* voltam, most megyünk a 4. re. Nincs bizonyítva, h. ártalmas az Uh, de általában a 4D UH is azért sikerülnek nehezen, mert elbújik a baba. Állítólag nem szeretik, ugyhogy meg kéne nyugodan, kevesebb stressz. De ha pecsételsz, a dokinak adnia kellett volna gyógyszert, kiírni táppénzre, és fekvés, pihenés szigorúan.
2012. aug. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!