Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 38. heti uh szerint kisebb...

A 38. heti uh szerint kisebb a baba, mint az átlag, ezért a doki pár nappal későbbre datálta a születés várható időpontját. Az lehet, hogy nem nő a baba?

Figyelt kérdés
Emellett az utóbbi időben nem érzem, látom, hogy nőne a hasam. Picit lentebb ment, kb 2 hét alatt 5-6 cm-ert, de nem érzem, hogy nőtt volna a hasam. Ez így normális?
2008. máj. 11. 07:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha a doki nem látott elváltozást, akkor biztos nincs semmi baj, ne aggódj! Amúgy az én babóm is kisebb az átlagnál, de a dokim azt mondta, mindene makkegészséges és szépen fejlődik, nincs miért izgulnom. És a 2,5 kg-al született baba épp olyan érett lehet, mint a 4 kilós. Ne izgulj, könnyű, szép szülést!:-))

31 hetes pocakos

2008. máj. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a 33 hets UH-nál mondta a doki, hogy pici a baba. Az első gyermekem is kicsi volt 2600 gr-al születet. Öröltem neki, legalább nem volt óriás bébi, most annál nagyobb cula :))

34 hetes kismama

2008. máj. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!