Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen furcsa dolgokat kívánta...

Milyen furcsa dolgokat kívántatok meg terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Nem vagyok terhes, csak kíváncsiskodom. :)
2012. aug. 20. 11:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
A kínai csípős levest, a halat, a fonott kalácsot, a kovászos uborkát - ezeket baba előtt sem szerettem, így utána sem, de közben majd meg vesztem értük! :)
2012. aug. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

En ecetet ittam, cukor, higitas, minden nelkul az elsovel.

A masodikkal meg uveg szamra ettem a spargat. :-)

2012. aug. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Csokis kalács szalámival,majonézes tormával,kakaóval. Ez volt a legbizarrabb,amit megkívántam,engedtem is a kísértésnek,majd két óra múlva olyan rosszul lettem tőle,hogy azt hittem megszülök.. Persze nem lett semmi baj,leszámítva hogy egy órát voltam WC-n és nem tudtam,hogy ebből most hányás lesz,vagy.. Végül mindkettő lett,hát soha többé nem eszek ilyen hülyeséget,de akkor nagyon rá voltam feszülve.

35 hkm

2012. aug. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
én bementem joghurtért egy boltba és lógott ott pár szál parasztkolbász. vettem egyet belőle és úgy elrágcsáltam az egészet magában :DD a tesóm meg vödörrel ette a sóskát úgy hogy utálja
2012. aug. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Sajnos én még nem tudom,de a barátnőm tejbegrízt meg krémtúrót akart enni reggel,délben,este
2012. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Fekete kávét tejjel felöntve és vanília fagyit bele,nagyon fincsi volt :)

26 hkm

2012. aug. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Jöhetnek még! :)

2012. aug. 20. 12:08
 8/25 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a gumicukrot,abból napi 1 zacsival megettem,mert rettenesen kívántam (ettem volna többet is csak nem mertem,nehogy baj legyen belőle),a másodiknál pedig a savanyított káposzta volt a mindenem.
2012. aug. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Én egyszer éjjel 2 körül kívántam meg a gulyáslevest. Szerencsétlen páromnak el kellett mennie a tescoba hozzávalókért, és 3 körül nekiálltam, megfőztem, és betoltam 2 nagy tányérral. Mondanom sem kell, szerintem még le sem ért máris kihánytam. Borzasztó volt :D A másik amiért majd megvesztem az a narancs volt. Pedig alapjáraton utálom, de terhesen rengeteget ettem. Na és az aldis, fém dobozos vaníliás kávé... Soha életemben nem kávéztam, és azóta sem iszok. Azt hiszem ennyi volt nekem az "extra".
2012. aug. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Habos süteményt ettem volna savanyú uborkával, ha nem szégyellem mások előtt. Így inkább sorban ettem csak, nem egyszerre. :)
2012. aug. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!