Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Görcsölés 35 hetesen? Többi lent.

Görcsölés 35 hetesen? Többi lent.

Figyelt kérdés
Előző héten kezdődött,nem tudtam hova tenni,aztán hogy a nospanak köszönhetően,vagy sem,de elmúlt a görcs,ami amúgy egy óráig kínzott hol erőteljesebben,hol gyengébben. Ma megint ugyanez van,egész nap kisebb görcseim vannak és hányingerem. Nem akar múlni,vettem be nospat pár órája,de semmi. Lehet az a baj,hogy ma kétszer is mostam és teregettem kint a kertben ebben a nagy melegben? A hányinger enyhült,ahogy bejöttem és lefeküdtem,de ugyanúgy görcsölök és feszít a végbelemnél. Normális ez? Aggódom.
2012. aug. 20. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem menj a dokidhoz,vagy az ügyeletre!!!33 hkm

2012. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy jó ötlet a nospa. ezt a doki ajánlotta? inkább magnéziumot szoktak adni ilyenkor
2012. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Doki mondta,hogy szedjek nospat,ha görcsölök. Vagyis azt mondta minden nap szedjem,de ahhoz kicsit drága és nem is éreztem szükséget,ha nincs mire,csak ilyenkor szoktam bevenni,amikor kicsit görcsöl. Annyira nem vészes,olyan mint amikor meg akar jönni. Magnéziumot is szedek,napi 3 magnerotot. Baba mocorog,nem tudom mitévő legyek,ma kétszer is hasmenésem volt,ha ez számít valamit,nem tudom nem ezért görcsöl-e.
2012. aug. 20. 13:53
 4/5 anonim ***** válasza:
én mikor az elsőt szültem, ment a hasam előtte meg hányingerem volt borzasztóan. azt hittem összezabáltam vmit, de ez már a szülés előjele volt
2012. aug. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

sztem is dokihoz kellene fordulnod!!a hasmenés és hányinger a szülés előtt is jelentkezik nagyon sok mindenkinél!!

33+6hkm

2012. aug. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!