Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki türelmetlenül várta már...

Aki türelmetlenül várta már hogy megszülessen a baba, végül is mikorra szült?

Figyelt kérdés

Én még csak 34 hetes vagyok, de két vetélés után és sok évnyi várakozás után, már az elején a végét vártam, mármint olyan nagyon szeretnénk már őt magunkhoz ölelni(az egész család)hogy az kimondhatatlan.A méhszájam sajna kinyílt a 32. hétre, azóta ráadásul 24/24 fekvés, min a 36. hétig.Elég nehéz már így.Persze azt szeretném ha teljesen kifejlődne odabent, nem akarom hogy korababa legyen.

Más volt így?


2009. júl. 23. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát szerintem a végefele már mindenki igy van vele,főleg ha még problémák is adódnak.Jól gondolod,hogy bent jobban fejlődik,mint mesterséges dolgokkal kint!Úgyhogy kitartás és fekvés!

Sok türelmet kivánok a hátralevő hetekhez!:)

2009. júl. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi
2009. júl. 24. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Hála Istennek nekem nem kellett bajlódni, hogy baba legyen, rögtön sikerült, de én is kimondhatatlanul vártam és a 39. hét utolsó napján született a kislányom.

Most megint sikerült a baba, de már a 11. héten 2100-as volt a méhszájam. Őt is nagyon-nagyon várom, de inkább várakozok még, maradjon csak még amíg kell. Az a baj, hogy én még meg sem engedhetem magamnak a pihenést a lassan 2 éves lányom mellett, és most már Apa nélkül. (Ugye ő nem annyira várja valószínűleg)

Most 26+5 hetes vagyok.

Neked hanyas volt a méhszáj a 32. héten?

Gratulálok a babához, türelem rózsát terem :)))

2009. júl. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia.

2111 volt az értékem, és majdnem be is kellett feküdnöm, de megígértem hogy itthon teljes kiszolgálás mellett fekszem.

Még szűk két hét.

Neked is gratula a babához, és minden jót.

2009. júl. 25. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!