Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek volt már ilyen...

Valakinek volt már ilyen esetleg? Mit tudok vele csinálni? A combom tövében pont a hajlatban találtam egy pici görcsöt ami érzékeny! Olyasmi lehet mint a szörtüsző gyulladás! Lehet hogy az de nem vagyok benne biztos!

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
bőrgyógy.
2012. aug. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tuti az, nekem sokszor van, sőt egy olyanom is van (ciszta) ami évek óta hol kisebb hol nagyobb, nem csinálnak vele semmit, ha tudod nyugodtan nyomd ki és ha szőrtüsző van benne azt ki kell szemöldök csipesszel venni mert amíg benne van nem gyógyul meg. Pattanás szárító krémmel bekenheted. Bírom mikor valaki ide kérdést ír vmi választ tapasztalatot vár és helyette azt írják bőrgyógyász (előző hozzászóló) szerintem Te nem ilyen segítséget vársz:-) Ezzel nem kell orvoshoz szaladni!
2012. aug. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meglehet, kezeld úgy, ahogy az előttem szóló írta. Előfordulhat, hogy több gyulladt szőrtüsző összenő, az iszonyatosan fájdalmas, az a furunkulus. Ha fehér a közepe, nyomd meg, amíg kiürül a fehér váladék, aztán kezeld Betadinnal, mert az gyulladásgátló hatású. Ha van benne benőtt szőrszál, azt távolítsd el. Pár nap, és elmúlik. Nekem volt benne részem, nem kellemes, de túlélhető.
2012. aug. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.ez igy megnyugtató volt a 2-3válaszolotól.:)
2012. aug. 20. 23:20
 5/5 A kérdező kommentje:
A lényeg lemaradt!!34hkm vagyok!!ugye a babámnak ettől nem lesz baja??!!
2012. aug. 21. 05:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!