Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes kortòl nem...

Hány hetes kortòl nem ajánlatos háton feküdni? 14 hkm

Figyelt kérdés

2012. aug. 21. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
30hetes kortól.de valaki utánna is ugy alszik
2012. aug. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te is érzed már, ha nem kényelmes úgy, de kb. a 30-as hetektől.
2012. aug. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amíg kényelmes addig aludhatsz háton. Én forgolódok egész este, mert egy idő után nyomja a szerveimet a baba. Ha oldalt fekszem akkor a bordám alatt elkezd fájni valami, ha hátamra fekszem akkor elmúlik. Így minden este mindkét oldalt és háton is szoktam aludni. A baba jelzi ha nem jó neki és te is érzed ha neked nem jó.
2012. aug. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.33 hetes
2012. aug. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
nem kényelem kérdése,és nem jelzi ha nem jó neki,mert a lényeg h ha már nagyobbacska,nyomhat ereket,amik okozhatnak problémát. én 20 hetes kortól már nem aludtam háton. a baloldalon alvás a legjobb a keringés miatt.
2012. aug. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, egy idő után nyomja a hasi ütőeret, de pont ettől érzed, hogy már nem kényelmes, nem? Pont ezért igenis kényelem kérdése, mert érzed, ha úgy még jó, vagy már nem.
2012. aug. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3 -as vagyok. ÍGy van ahogy az utolsó írja. Már attól észre lehet venni ha nehezebben veszel levegőt. Én ha nem lehetne háton is feküdni akkor állva aludnék fél -fél órákat,mert az oldalfekvéstől fájni szokott borda alatti fájdalom sem jó. Sőőőt....
2012. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
en 11 hetes vagyok de mar joideje nem tudok haton aludni...es oldalt is csak ugy ha egy kisebb parnat teszek a hasam ala (ezt csak a napokban kezdtem el csinalni) nekem is furcsa hisz mi lesz meg a vegeig...
2012. aug. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kötekedésből kedves utolsó , de ha most ennyire szenvedsz 11 hetesen akkor a poklok poklát fogod megjárni az utolsó 2-3 hónapban.Szerintem csak bebeszéled magadnak. Ennyi idősen nincs semmi olyan ami indokolhatná a kényelmetlen alvást,vagy testhelyzetet.
2012. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
faj a farcsontom, elozo terhessegemnel is vegig fajt. ha haton fekszem, folyton ugy erzem pisilni kell, e miatt is kellemetlen. valahogy csak kibirom a vegeig:D
2012. aug. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!