Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhesség alatt...

Hány hetes terhesség alatt nem ajánlatos már hanyatt feküdni? 30hetes km

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szerintem mindenki maga érzi. Ha jól emlékszen nekem a 26-28 hét körül jelentkeztek a nehéz légzéses tünetek. Uhogy hozta magával az oldalt alvást, mert máshogy nem is volt kényelmes. Az orvosnak anno megemlítettem ő is azt mondta, hogy a bal oldalon a legtanácsosabb, de a baba úgys kiköveteli magának , ha nem jó. Ha pl tv-t nézek is csak néhány percig tudok háton feküdni, azátn fordulnom kell. 39+5 h km
2010. ápr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, h a 20. héttől kezdve már nem ajánlott háton feküdni, mert nyomja a főaortát a baba súlya.

32 hetes km

2010. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én úgy tudom h 16 hetes kortól nem nagyon ajánlatos,de mindegy a lényeg h te már semmiképp ne nagyon feküdj hanyatt.
2010. ápr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a dokim azt mondta a 24. héten, hogy most már ne nagyon feküdjek háton, mert a baba súlya nyomhat fontos hasi ereket, és abból lehet szédülés és egyéb probléma. Próbáltam én megfogadni, de nem nagyon megy... én is 30 hetes vagyok, de a mai napig elég sokat fekszem így, nekem semmi tünetem nincs. Bár nekem a baba harántfekvéses, lehet ez is közrejátszik, nem tudom.
2010. ápr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bébinek már súllya van,nem ajánlott -második trimeszter vége fele. De ha jól esik,akkor feküdj hanyatt! Én nagyon sokat voltam a hátamom,szerettem így feküdni,és a kicsivel "törődni",vártam,mikor rúg egyet. :)
2010. ápr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!