Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 7. hónap körüli támogatás...

A 7. hónap körüli támogatás igaz vagy csak kamu?

Figyelt kérdés
egy ismerősöm mondta h a terhesség 7. hónapja körül lehet igényelni egy egyszeri támogatást,csak az orvosi igazolások kellenek,h hány hetes vagyok.Ez igaz?és ha lehet annak hol lehet utána járni?Miskolcon van ilyen??vagy csak szivattak?:(:(
2009. júl. 24. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hallottam még ilyenről.
2009. júl. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én sem hallottam erről még de a védőnő úgy is fog adni egy papír amin le van írva hogy mi jár.Nekem erről még nem beszélt a védőnőm.Szerintem ugrattak,vagy kérdezd meg azt az illetőt hogy mi is a helyzet ezzel a támogatással.De a gondolata nem rossz:-)))

2009. júl. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát igen:):):)nem lenne rossz:):):)
2009. júl. 24. 09:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ilyen.
2009. júl. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem a TGYAS-ra gondolsz???A 7. hónaptol adják ha jól tudom.
2009. júl. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

a TGYAS-t a szülés várható időpontja előtt 28 nappal hamarabb lehet igényelni, korábban nem, tehát akkor már 36 hetes a kismama és az már nem a 7. hónap....

Szerintem nem létezik ilyen egyszeri támogatás, amiről a kérdező hallott...

2009. júl. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a helyi önkormányzatot. Lehet, hogy van valamilyen helyi önkormányzati rendelet. Budapesten is van olyan kerület, ahol az anyasági támogatás mellé adnak még valamit, míg a többi kerületben pedig nem. Mondjuk az már a szülés után van, de a mondandóm lényege, hogy a helyi támogatásokról, mindig az adott település közgyűlése dönt.
2009. júl. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Itt Kispesten szülés után ad az önkormányzat 17ezer ft-ot.

Szülés elött nem jár semmi.

2009. júl. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom,mikor megyünk apaságira,és abba kerületben laksz 10 éve,vmi igénylőlapot adnak,és egyegyszeri pénzt adnak.változó,hol mennyit! bocsi a hibákért,de álmos vok.
2009. júl. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!