Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha rendkivüli felmondást adok...

Ha rendkivüli felmondást adok be akkor jár az álláskeresési támogatás azonnal vagy csak 3 hónap után?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
mi a rendkívüli felmondás oka?
2009. szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A fizetésemet a szerződés szerint 10.-én kapnám, az elmult 3 hónapban 17-én de volt hogy csak 3x részletben 15,19,28.-án kaptam.A bankom felmondta -e miatt a hitelkeretemet.Olyan is volt hogy csak a felét utalta folyószámlára a többit KP-ban.Egyszerüen nem tudom a számláimat időben befizetni.És még annyi hogy 40 ezer a fizetésem ,ennyivel és igy kell-kellene megélnem,EZ SZERINTED ELÉG INDOK?
2009. szept. 9. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
még szép, hogy jár. a munkáltatónak meg lóf*sz a seggébe.
2009. szept. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jár, mert ilyent a munkáltató nem tehet. És jelentsd a munkaügyi felügyeletnél is, hogy mit műveltek. Majd szépen kimennek hozzájuk.
2009. szept. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt a munkaügyi pert elveszíted... Ez még nem elég indok a rendkívüli felmondásra. Béredhez jutottál, és a késedelem mértéke is csak pár nap. Igaz nem törvényes, de perben nem jó pozícióban indulsz.
2009. szept. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
00:41 - Nem pereskedni kell, csak bejelenteni, hogy figyeljenek oda rájuk, mert ha nem figyelnek, ezek simán idővel megtehetik, hogy még jobban csúsztatják, sőt, zsebből fizetnek, annak a következménye meg már a be nem jelentés. Tudom, mert sajnos saját bőrömön tapasztaltam, én bejelentettem, már vizsgálják őket, és kapják a büntetést.
2009. szept. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A munkavállalói rendes és a munkáltatói rendkívüli felmondásnál van 90 napos "bünti", a munkavállalói rendkívüli felmondásnál nincs.
2009. szept. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!