Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szülésznőtökkel a szülésig...

A szülésznőtökkel a szülésig hányszor találkoztok? Alkalmanként mennyi pénzt kér?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 12:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én egyszer sem.?? Kellett volna?
2009. júl. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%

Jézusom, már a szülésznők is kérnek pénzt? Ráadásul alkalmanként?

Nincs szülésznőnk, csak orvosunk fogadott, a szülésznők sopronban mind nagyon-nagyon kedvesek és segítőkészek, egész szülés alatt! Nekik is adunk természetesen vmenyit, de ők azért nem kérnek.

2009. júl. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én választottam szülésznőt. Volt egy bemutatkozó látogatás, utána pedig az nst-kre mentem hozzá a kórházba, mert azt a dokimnál a magánrendelőben nem lehetett megcsinálni. 4-5 nst-re sikerült elmennem, ezután megszületett a lányom. Utána kapott pénzt a szülésznő, előtte az nst-k alkalmával nem. 14 hós kislány anyukája.
2009. júl. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
A szülésznőmmel az nst után találkoztam. de pénzt csak szülés után adtunk!
2009. júl. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a szülésnél láttam először. Pénzt nem adtam neki, mert nem nagyon volt miből.
2009. júl. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Természetesen fogadott szülésznőre gondoltam...:)
2009. júl. 24. 16:20
 7/22 anonim ***** válasza:
Szia! Én mult héten fogadtam szülésznőt a ctg-k alkalmával fogok vele találkozni. Rákérdetem a tarifára,azt mondta ne kérdezzek ilyesmit ugysem válaszol. (mindezt mosolyogva) Ugyhogy a szülés után adunk neki amennyit gondolunk,de nekem már most nagyon szimpi volt.
2009. júl. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Úgy látszik az én szülésznőm kér csak pénzt szülés előtt. :( Ez 4000 ft alkalmanként, azaz ctg mérésenként. Plusz szülés után is.
2009. júl. 24. 16:50
 9/22 anonim ***** válasza:

Ez igen!

Nem gondolkodtál másikban?

HA 4000 kér minden ctg- kor amikor találkoztok,akkor mennyit adsz neki szülés után

Hű ez nagyon durva szerintem!

Hol fogsz szülni?

2009. júl. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
?????????? szülésznőt fogadni?az elsővel nem tettem,a másodikkal se fogom.nem is tudtam,hogy ilyen is van.már eddig a dokim 30-ban van,6-hos multam,70 lesz a vége,és még az alkalmaknak sincs vége! erre én azt mondom,szomorú világban élünk!!!
2009. júl. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!