Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem nyílhat ki a méhszáj?...

Nem nyílhat ki a méhszáj? Nagyon kívánom a szexet. Főleg az orális szexet.29 hetes vagyok. Nem baj ha minden nap csináljuk a párommal? A mindennapos orgazmus ugye nem árt?

Figyelt kérdés

Az orvos nem tiltott el, minden rendben van eddig a terhességgel, de mostanában minden nap "kell" az orgazmus, és van hogy nem napi egy!!

Ne hülyézzetek le légyszi a kérdés miatt, tudom hogy önmagában a szex nem ártalmas, csak nem sok-e a mindennapos orgazmus...


2009. júl. 24. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi is orállal csináltuk.Orgazmus után kicsit pihentem,hogy nehogy keményedjek.Nem lesz semmi gond.Ami neked jól esik,az a babának is jó.Ha kívánod miért ne?Mi is így csináltuk.Ha nyitva vagy,akkor viszont inkább ne.Már mi is hanyagoljuk,mert sose tudhatom mikor nyílok.


39 h

2009. júl. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előzőnek: most kellene belehúzni és kibújna a baba, ha készen áll:-)


Én is ki voltam éhezve minden nap, de ez kismama betegség:-D És nem ártalmas, ha az volna a természet úgy alakította volna, hogy ne kívánjuk. Szóval hajrá, nemsokára változnak a dolgok, használjátok ki az időt!

2009. júl. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Nemigazán merek belenyúlni ezekbe a dolgokba...félek tőle egy kicsit.Inkább a természetre bíznám,és a babára. :-)


Pedig jó lenne,mert most van itthon a férjem,és aztán 3 nap múlva éjjeles lesz. :-(



Mindig azt mondom jobb félni,mint megijedni...

2009. júl. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nem gond, a orgazmus tulajdonképpen méhösszehúzódásokat csinál, amiből egy terhesnek napi több 10 is van. Edzitek a méhizmokat, annál könnyebb lesz a vajúdás! Komolyan!
2009. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat!
2009. júl. 25. 13:40
 6/6 omba ***** válasza:

Egészen az utolsó hétig ment nálunk, és nem csak orál...

Nagyon vidám kislány lett ! XD

2012. júl. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!