Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma lesz méhszáj vizsgálatom....

Ma lesz méhszáj vizsgálatom. Mennyire fájdalmas ez?

Figyelt kérdés

Mert addig rendben,hogy a külső méhszájat megnézi,de a belsőt hogyan? Nagyon érzékeny lettem ott lent és félek,hogy baromira fog fájni..

35 hkm


2012. aug. 22. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem nem fájt, csak kellemetlen volt. Kicsit jobban benyúlnak. Lazítsd el magad és akkor nem fog nagyon rossz lenni. A lazítás sokat segít. 4x már kipróbáltam. Túléltem! :)


Könnyű szülést és kitartást kívánok a finishben!

2012. aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hehe,köszi :)) én mindig próbálok lazulni,de valahogy nem egyszerű,amikor egy jéghideg ketyerét helyeznek a ... olyan az a tágító,mint valami középkori kínzóeszköz :( na mindegy,hát túl kell lenni ezen is.
2012. aug. 22. 12:34
 3/7 anonim ***** válasza:

A kacsára gondolsz a jéghideg ketyere alatt? Mert nekem mikor méhszájat néztek sose tettek fel kacsát. Csak a doki nézett az ujjaival. Először 1 ujj aztán 2, attól függ, hogy mennyire vagy kitágulva. Nekem zárva volt mindvégig a belső méhszáj és eléggé fájt mikor a doki a kezével feszegette, rendesen fel kell nyúlnia, hogy megállapítsa, hogy mi a helyzet. De nem tart sokáig, ki lehet bírni. Gondolj közben a babádra, hátha így könnyebb átvészelni azt a kis időt.

Problémamentes és könnyű szülést kívánok!

2012. aug. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már, nekem minden alkalommal megnézte, soha sem fájt!!

Majd a szülés :-)

Ettől ne izgulj, ez semmi!

2012. aug. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia,

Nekem ma volt ilyen vizsgálatom.

És sziszegtem , mert nem volt annyira jò érzés.

Erre azt mondta a dokim, hogy akkor hogy fogom bírni a szülést?

Kicsit kiakadtam, mert szerintem màs fajta lesz a fájdalom, remélem.

A szülési fájdalom természetes érzés, ez nem.

2012. aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na meg teljesen más,hogy értelmét látom a fájásoknak,tudom,hogy vezet valahová.. Egyébként nekem is megcsinálták,hát mit ne mondjak,ennél kellemetlenebb valamiben még nem nagyon volt részem.
2012. aug. 28. 14:52
 7/7 anonim válasza:
Egyetértek, én azòta félek a szüléstől...
2012. aug. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!