Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véres váladék távozott belőlem...

Véres váladék távozott belőlem. Nem sok csak egy pici. Kb 30 perce hüvelyi vizsgálatom volt. Méhszáj 1111 Normális? 38 hetes pocakos

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ne izgulj, ilyenkor már nagyon érzékeny a méhnyak és a környéke, én a 36 hetes vizsgálat után jártam így, de másnapra elmúlt. Könnyű szülést, mostmár nemsoká az jön úgyis! Üdv: 37 hetes pocis
2009. jan. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igy igaz.A végefelé ez már teljen normális. neaggódj. Viszontilyen méhszájjal bármikor beindulhata szülés
2009. jan. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Tudom,hogy bármikor beindulhat a szülés,mit ne mondjak nagyon várom már.A doki is mondta,hogy lehet,hogy még ma találkozunk.Kis görcsölgetést érzek,bár ez lehet még jósló.

Nektek is könnyű szülést!

2009. jan. 10. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!