Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasfeszülés, hasszúrka,...

Hasfeszülés, hasszúrka, nyillalások, jóslók minden esetben a méhszáj nyílását jelzik?

Figyelt kérdés

36. héten 3100 volt a méhszájérték. Akkor nézett utoljára doki.

Jóslók vannak bőven, és néha olyat belenyillal a hasamba,hogy meg kell álljak, mert menni nem tudok. az első babával nem volt ilyen.


Nyílik a méhszáj??


2012. aug. 22. 14:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Lemaradt,hogy most vagyok 39+2 hetes, és már babáznék de nagyon:):):)
2012. aug. 22. 14:42
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem sok jóslóm volt, sokszor nyilallt a hüvelyem, és szurkált a pocakom, úgy a 33. héttől kezdve.

A 40. héten még tök zárt voltam. :)

41. héten szültem, egy ujjnyira tágultam, és tovább nem, végül császár lett. :(

Szóval a lényeg, hogy a méhszáj nyílása sokszor észrevétlen, nem fájdalmas. Az egyéb fájdalmak pedig nem feltétlen jelzik a méhszáj nyílását.


Könnyű szülést!

2012. aug. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem. Ezektől nem kell, hogy nyíljon.

Persze a szervezeted valamilyen módon már készülődik, de ettől még maradhatsz zárt.

A szülés beindulásakor képes hipp-hopp is kinyílni.

Nekem az a tapasztalatom, hogy egyre gyorsabban tud nyílni, minél többedik baba.

Első babával 4 ujjnyira mentem szülni (értsd a kórházba beérve ennyi volt a méhszáj), másodikkal kettőre, harmadikkal egyre, és a szülések időtartama mégis egyre csökkent. Első babával még négy óra volt innen, másodikkal még két óra, harmadikkal talán fél. És mindhárom esetben két perces fájásaim voltak.


Szóval gyorsan kinyílhat az, ha kell, de olyan is van, hogy picit nyitott, és még hetekig úgy is marad, akár hónapokig.


Így saccra nem gondolom, hogy már közel az időd, de még ne is legyen minimum két hétig. Jó várakozást, szép szülést!


3 gyerekes anyuka

2012. aug. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is voltak jóslóim, minden frontnál meg akarok szülni 29. héttől. most vagyok 37 hetes és teljesen zárt
2012. aug. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!