Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek jó ez a babakocsi?

Szerintetek jó ez a babakocsi?

Figyelt kérdés

Ti megvennétek?


[link]



2012. aug. 22. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint nem tetszik,de hát nem az enyém lesz,hanem a Tiéd,neked kell,hogy megfeleljen. Sztem túl alacsony,ami nem a legelőnyösebb egy babakocsinál,hiányolom a mózes kosarat. Ez egy sima két funkciós kocsi ránézésre.
2012. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én igen. Nézd meg a patentok állapotát, nincs e megsérülve ott az anyag, fékek, tolókar nem e lötyög, kerekek úgy szintén. Barátnőméknek is ilyen van, ők nagyon dicsérik.
2012. aug. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem a legszebb, de nagyon strapabíró kocsi. Ennyiért megéri, ha Neked tetszik.
2012. aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyanilyen van, csak más színben! Szerintem nagyon jó kocsi, bár kicsit nehéz! Terepen jól használható, picinek kényelmes! Hordozót is tudsz hozzá venni, bele lehet rakni! Viszont nagy kocsi, azzal számolj, ha liftbe vagy autóba akarod majd berakni! Szívesen lemérem ha az segít! Az ára nagyon jó! Bergon alkatrész meg rendelhető netről! Ha kérdésed van, írj nyugodtan privibe is akár!
2012. aug. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is Bergon volt, nagyon szerettük. Főleg h téli babám van, nagyon jól betudtam benne bugyolálni, teljesen szélvédett volt. fiam 5 hós korában lecseréltem, már nagyon nehéz volt itthon a lépcsőn fel-le cipelni, meg úgy gondoltam h nyáron sokkal egyszerűbb egy sportbabakocsival közlekedni.
2012. aug. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jól néz ki, a váza is erősnek strapabírónak tűnik....nekem mondjuk a színe nem tetszik de a kocsi jól néz ki....
2012. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!