Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babánkat várjuk, már...

Első babánkat várjuk, már szeretnénk megvenni a babakocsit, de nem tudjuk, mi szerint válasszunk és hol érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

A kicsi novemberi lesz, multifunkciós kocsira gondoltunk:

pl:

[link]

[link]

Mi a véleményed a kocsikról?



2012. aug. 13. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Először is gondold át milyen területen fogod használni, ---olyan helyen éltek, ahol jók a járdák, nem vidéken, kavicsos, dimbes-dombos területen.

- mennyit fogod ki-be rakosgatni a babakocsit az autóba, összecsukhatóság szempontjából.

-az hasznos, hogy rá lehet rakni a vázra a hordozót, így alvás közben nem kell felébreszteni ha kiszeded a kocsiból

és még millió ilyen szempont van, remélem más is segít.

A kettő amit linkeltél inkább a második..

2012. aug. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ja, és nekem autós hordozóból jobbat vennék, biztonságosabbat, aminek van rögzítőtalpa, vagy izofixes+ van hozzá rögzítő talp.

meg vennék egy olcsóbb kezdő babakocsit, nem feltétlenül jók az ilyen szettek. Aztán 8-10 hósan már meglátod mik az igényetek, akkor veszel vagy egy kis sport babakocsit, vagy vmi jobbat...

2012. aug. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Akkor ezen még gondolkodunk.
2012. aug. 13. 16:39
 4/11 anonim ***** válasza:
A Peg Peregoban nem fogsz csalódni, nagyon jó kis kocsi. A hordozójához meg lehet venni rögzítőtalpat, de ez sem olyan dolog, ami nélkül ne lehetne élni. Persze megkönnyíti a dolgokat. Jó áron van az outletben nagyon.
2012. aug. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Néztem hozzá rögzítő talpat is.
2012. aug. 14. 09:16
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nem vennék ilyet amit belinkeltél.Először is az egybe karos sokkal jobb,mert azt egy kézzel is tudod tolni ezt a fajtát meg nem.Ez tapasztalat mert a sportkocsink ilyen.Másodszor,kicsi a kereke télen hóban nem fogod tudni eltolni.

Szerintem valami ilyesmit vegyél:

[link]

[link]

2012. aug. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves 6. válaszoló!

Nézegettem a Bergon babakocsikat és nagyon tetszik, viszont adatokat a kocsiról(súlya meg ilyesmi) és használók véleményét nem találtam. Esetleg van személyes tapasztalatod a kocsival? Látom, hogy hatalmas, de tömegközlekedni szerencsére nem kell.

2012. aug. 27. 11:19
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én is novemberre várom az első babámat... Mi most vettük meg a babakocsit. Olyat néztünk, ami ne legyen túl nehéz, könnyen guruljon, legyen mégis erős, masszív. Legyen téliesíthető, összecsukható, lehessen változtatni rajta atolókar irányát és magasságát, és át tudjuk alakítani sportkocsivá a későbbiekre. És pont olyat sikerült venni, bár mi egy családtól vettük, de nem használták, így teljesen újszerű, a kerekein sem látszik, hogy használva lett volna... Mózeskosaras, van hozzá pelenkázótáska is. Jeleneleg még faluban élünk, de a kicsi megszületése után költözünk egy nagyvárosba, a saját lakásunkba, ott pedig lépcsőzni kellesz, ezért is volt elsődleges szempont a kocsi súlya... És mivel megyünk majd autóval anyáékhoz és anyósomékhoz, muszáj volt olyat, amit össze is tudunk csukni...


29 hkm

2012. aug. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én november végére várom a babát! Mi Bergont vettünk használtan!Nagy babakocsi, lemértem 1m hosszú kb ah tolod, de a babának azt mondják nagyon kényelmes ez a típus! Súlya is van azért bőven, de szerencsére hozzánk befér a liftbe, így nem kell emelnem majd!
2012. aug. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a Vaterán vettem egy ABC design 3 funkciós babakocsit 25.000Ft-ért. 160.000Ft lett volna az új ára, a 3. tulaja vagyunk. NAgyon örülünk neki, jó vétel volt!
2012. aug. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!