Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák hogy is van ez? 35...

Kismamák hogy is van ez? 35 hetes vagyok, jövő héten kell mennem teljes vérképre és ellenanyagszűrésre. (Ez lesz az utolsó vérvétel). De ellenanyagszűrés nem csak RH negatív anyáknál van?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
de csakis az Rh negatív anyáknál van ellenanyagszűrés. pont most olvastam róla, meg már hallottam is.
2009. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
NEM csak az RH negatív anyukáknál van ellenanyagszűrés. Én pozi vagyok, mégis kell. z tuti biztos.
2009. júl. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Új kutatások miatt az rh pozitív és rh negatív anyukákat egyaránt szűrik! Én is rh pozitív vagyok, engem is szűrtek, akkor kérdeztem rá én is.
2009. júl. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is csináltak,pedig pozitív vagyok.Mindenkinél van.Egyébként nálunk van a 36. és utána még van egy a 38.héten is(vérvétel)

2009. júl. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy jó ideje már a pozitívaknak is csinálnak. Állítólag megnézni, hogy biztos nem termelődött-e (a pozitivitástól függetlenül) valamilyen ellenanyag a terhesség vége felé. Kíváncsi lennék, milyen statisztika van erre, hogy volt-e már egyáltalán valaki, akinek ezen a későbbi ellenanyag szűrésen volt valami...
2009. júl. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!