Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+5hetes és 9+2 hetes között...

5+5hetes és 9+2 hetes között nem kéne elmennem nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
5+5 hetesen voltam, 10mm-es petezsák és ennyi. Kaptam Utrogestant biztos ami biztos alapon és azt mondta a doki, hogy 4 hétig nem lesz, ha visszajött és gondolom, menjek el hozzá. Ez lesz szeptember 3.-án. Nem kéne máshoz elmennem addig? Nem tudom, hogy van-e szívhang és idegeskedem. Bár ha baj lenne csak érezném, nem? Nincs barnázás, vérzés semmi...
2012. aug. 23. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én addig mennék máshoz a helyedben, a szívhang, szívpulzálás miatt. Az fontos, és megnyugtató:) Egyébként nem feltétlenül érezni ha baj van, de mindenesetre jó, ha nincs vérzés meg ilyesmik... (Én kb.6+5 naposan voltam, akkor volt szívpulzálás, előtte 2 héttel még "csak" szabályos petezsák volt)Kívánom a legjobbakat!:)
2012. aug. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először 8+2 naposan voltam dokinál, nem akartam elkapkodni:) Ha aggódsz, menj el máshoz is, de szerintem nyugodtan megvárhatod amíg a te dokid visszajön.
2012. aug. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges elmenned. Már megállapította a dokid, hogy jó helyen van a baba, utrogestant is kaptál, ennél többet másik doki sem tehet.

Boldog babavárást!

2012. aug. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom hogy ne menj másikhoz. Én 6.án kértem idő pontot és adott 22.re. De úgy hogy nem is mondtam neki mi a panaszom. Semmit nem tudott tegnap mikor elvoltam akkor egyből uh-ra küldött. Meg is állapították hogy 7hetes + 3napos voltam tegnap élénk szívhanggal és egy embrióval :) Igaz nehéz volt kivárnom a 22.ét de hamar eljött.
2012. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!