Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok ajánlani hajfestéket...

Tudnátok ajánlani hajfestéket amit lehet terhesen is használni?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék, ami azért viszonylag tartós, nem csak ilyen szinezős, 5 napig tartós valami... És örülnék, ha fellelhetési helyet is írnátok hozzá. :) Köszi
2012. aug. 23. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szinezöt szoktam,vagy olyan hajfestéket ami ammónia mentes.Nekem 1 hónapig elég nem kopik ki.Amúgy valamilyen drogériába találsz(DM,Rossmann,nálunk van a 100 ft os boltba is.)Aza lényeg h ammónia mentes legyen.Annak a dobozán ilyen "gyümölcsök "vannak.
2012. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Palette-nek van ammónia mentes tartós hajfestéke, én azt használtam terhesen. A zöld dobozos. Bárhol meg tudod venni, rossmann, dm, stb.
2012. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg az a lényeg ammóniamentens legyen, de terhesen lehetőleg még így se szívd be, nagyobb helyen legjobb, ha szabadba fested, persze ha van rá lehetőséged. én a terhesség alatt a Loreal casting creme glosst használtam és nagyon jól bevált. bármelyik drogériába vagy hiperbe meg tudod venni most kb. 1500-1800 körül van. én nem vennék 100 forintosba terhesség alatt mindegy mi van ráirva. ezt is félve használtam, de sajnos hamar őszülök. jó festést.
2012. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Festeni szerencsére tudunk kint az udvaron. :) Még az lenne a kérdésem, hogy arra ami ammónia mentes, arra így rá van írva, ki van emelve, vagy pedig az összetevőit kell végignéznem, és ha ott nem írják akkor jó??
2012. aug. 23. 11:55
 5/6 anonim ***** válasza:
általában nem olyan nagyon van kiemelve, de a lorealon és a palette dobozán biztos megtalálod, de nyugodtan kérjél segítséget ha dm-rossmannba veszed. ha hiperbe akkor nézd végig őket rajta lesz a doboz elején.
2012. aug. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. :)
2012. aug. 23. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!