Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt milyen hajfest...

Terhesség alatt milyen hajfestéket lehet használni? Szőkére szoktam, de mióta megtudtam, hogy terhes vagyok még festettem be! Az ammónia mentes jó lehet? 20. hétben vagyok!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
szia az ammónia mentes a legjobb megoldás akkor ha világos a hajad az enyém sötét és előtte le szoktuk szívatni de mindig szellőztet a fodrászom közbe ezért nem érzem a szagot tulajdonképen nem azzal van baj hogy a fejbőrödhöz ér és beszívódik mert ez hülyeség hanem belélegezni nem szabad ezért nyugodtan festesd akár ammóniással is csak szellőztetett helyiségben esetleg egy maszkot vagy egy törölközőt tartsál az orrod elé kellemes szépülést és szép baba várást
2010. ápr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. ápr. 6. 11:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, én kb. 6 hetente járok fodrászhoz hajat festetni, nekem világos hamvas szőke és nagyon csúnya, ha le van nőve. Megkérdeztem az orvosomat, hogy szabad-e festetni, és kicsit már felháborodottan mondta, hogy persze, hogy szabad, semmi baja nem lesz a babának, valami hülye városi legenda csak, hogy nem szabad. Ugyanúgy otthon takarítás közben is használhatunk vegyszereket, annyira kell figyelni ezekre, mint amikor nem vagyunk várandósak. Ne lélegezzük be, szembe és szájba ne kerüljön.

Minden jót neked.

2010. ápr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!