Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kell fieztnem a vizsgálatért...

Kell fieztnem a vizsgálatért ebben az esetben?

Figyelt kérdés
9. hetes vagyok, egy hete voltam az első vizsgálaton, magánrendelésen. Akkor csak hasi uh-t tudtak csinálni mert a magánrendelőben erre volt lehetőség. Természetesen fizettem a vizsgálatért. A doki adott beutalót a kórházba ahol dolgozik hüvelyi uh-ra mert mondta hogy így is szeretne megnézni, hogy biztos legyen a dologban. Nem tudom ilyen esetben ott kell-e, illik-e fizetni neki? Uh-ról kérhetek képet amit hazavihetek, vagy ne is próbálkozzak ezzel?
2009. júl. 24. 19:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én kórházban nem adok, csak a magánrendelésen. Rákérdezhetsz udvariasságból, de szerintem nem kellene, hogy elfogadja. A képet nem tudom.
2009. júl. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hasonló szituációban nekem eszemben sem jutott, hogy fizetnem kellene azért a vizsgálatért amit a doki a munkaidejében, a kórház eszközeivel Tb terhére végez.
2009. júl. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Azért a fotó kérést megkockáztatom, hátha...

2009. júl. 24. 19:17
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem amikorkiderült adott saját magáról az én pöttyömröl uh képet!!!és amikor mgevizsgált akkor adtam nekei pénzt!!!de nálunk a korházba 500ft-ért adnak képet!!!
2009. júl. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
utólsó vagyok bocsi magától adott és nem magáról!!!!!!:-)
2009. júl. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Naná hogy magától, értettem én :)))

Hát fizetnék én a képért csak adjanak már. A hasi uh-nál még a monitort sem fordította felém, szeretném már látni :)

2009. júl. 24. 19:52
 7/16 anonim ***** válasza:
erre én azt mondom keres másik orvost!!!ez bunkoság!!utolsó voltam!!!én most megyek 12hetesre és alig várom a keddet!!!jo babavárást!!
2009. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig megmutatta, én voltam több dokinál, úgy hozta az élet, de mindegyik odafordította felém a monitort. Sőt Szegeden a klinikán egy nagy monitor fel van rakva, hogy fekve pont jól látod. Szerintem is keress másik dokit. Vannak ilyen rideg fazonok sajnos.
2009. júl. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
SAJNOS NEKEM IS KELL ADNI A DOKINAK A KORHÁZBA,AHOL DOLGOZIK,5000-RET VIZSGÁLATONKÉNT,KÜLÖNBEN NEM VÁLLAL!2000FTOS CSEKKET KAPTAM ÖNKORMÁNYZAT FELÉ,KÉPÉRT CSERÉBE!
2009. júl. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
UCCSÓ VAGYOK,RÁADÁSUL 28.HÉTBEN VAGYOK,ÉS VAN 2DB KÉPEM!
2009. júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!