Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kell fieztnem a vizsgálatért...

Kell fieztnem a vizsgálatért ebben az esetben?

Figyelt kérdés
9. hetes vagyok, egy hete voltam az első vizsgálaton, magánrendelésen. Akkor csak hasi uh-t tudtak csinálni mert a magánrendelőben erre volt lehetőség. Természetesen fizettem a vizsgálatért. A doki adott beutalót a kórházba ahol dolgozik hüvelyi uh-ra mert mondta hogy így is szeretne megnézni, hogy biztos legyen a dologban. Nem tudom ilyen esetben ott kell-e, illik-e fizetni neki? Uh-ról kérhetek képet amit hazavihetek, vagy ne is próbálkozzak ezzel?
2009. júl. 24. 19:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ez gáz. Hogy kérhet pénzt? Azt fogom csinálni hogy megkérdezem hogy mivel tartozom, aztán ha azt mondja hogy semmivel akkor megköszönöm és kész. Amúgy érik nagyon a gondolat hogy keresek másik dokit.
2009. júl. 26. 17:19
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha beutalot adott,vagy más csinálja az uh-t,szerintem nem kell pénz,kórházba se.Én kaptam 6 hetesképet ingyen,és egy 13 heteset ingyen.azóta nincs(26hét)mindig elfelejtek csekket fizetni.
2009. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én is csak a magánrendelésen fizetek ilyenért, és sajnos ott nincs nyomtatója az UH készüléknek, de emiatt a doki mindig megengedi, hogy jó sokáig nézegessük a babám a férjemmel és tudunk csinálni képeket egy digitális fényképezőgéppel. Mindig kimerevíti a képet, amikor kérjük és lehet fotózni :-)
2009. júl. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma voltam és nagyon örülök. Benn volt a párom és végig nézhette a monitort, magyarázott neki a doki, meg látta ahogy mocorog, ver a kis szíve. Aztán a kimerevített képet a vizsgálat után és is megnéztem. Olyan alakja van mint a barba-papa, és fejjel lefelé csüng mint batman :) (9. hetet töltöttem) Fotót nem kaphattam mert nincs papírjuk, nincs rá pénze a kórháznak, különben adtak volna (ez azért gáz). Fizetni nem kellett.
2009. júl. 27. 18:16
 15/16 anonim ***** válasza:

hát ez az!Amugy Gratulálok a bébyhez!!!Ha nincs papir,még jo hogy nincs arca pénzt kérni!Mondom,nekem önkormányzati csekket adtak a kezembe 2000ft-ról,hogy fizessem,be,ha szeretnék képet!

Vigyázz magatokra,és (ha mondhatok ilyet)a babáddal legyél lefoglalva,ne a pénzzel.Nekem se esik jól kifizetni mindent,de ezt kell szeressük,sajna ez van!

2009. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
mÁR 2-SZER IRTAM NEKED,A PONTOS ADATOM,MOST MÁR MEGNÉZTEM VÉGRE,26+4NAP.MIÓTA ITTHON VAGYOK,AZT SE TUDOM,MILYEN NAP VAN!
2009. júl. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!