Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utolso honapban, az hogy...

Az utolso honapban, az hogy nehany napja furcsan puffadt az arcom, es ugy erzem magam mintha beteg lennek, es gyenge, valamint van hogy ismet hanyok, az jelentheti azt h hamarosan szulok?

Figyelt kérdés

Ha igen kb mennyi ido, hasonlo tapasztalatok? Mar eleg nehezen viselem szinte mindenre keptelen vagyok..

35+4 hetes kismama


2012. aug. 24. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezed-lábad is puffad? (Nekem ez a kettő igen, mondtam a férjemnek, azonnal szóljon, ha az arcomat is úgy látja.) Ha igen, nézd meg a vérnyomásod, nincs-e 140. Ha az is, akkor a pisidet nézesd meg védőnővel.
2012. aug. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, neha a kezem is, a labam meg szinte mindig! De vernyomasom is rendben es feherjeurites sincs mar megneztek!
2012. aug. 25. 06:52
 3/3 anonim ***** válasza:

De úgy érted, hogy ebben a néhány napban is megnézték, amióta puffad az arcod?

Nekem a 3. héttől van dagadás a bokámon és kb. a 16. héttől a kezem is. Ezért is mondtam a páromnak, figyeljen az arcomra, mert akkor egyből mennék megnézetni a másik kettőt.

Most 24+5 hetes vagyok.

Pont a héten mondták vérvétel közben, hogy az esetleges kiugró vérnyomást is kell figyelni. Csak nem tudom, hogyan, nincs mérőnk...

2012. aug. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!