Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek? A magzat...

Mi a véleményetek? A magzat mozgását illetően. Igaz az, hogy a fiúk kevesebbet mozognak, mint a lányok? Van két lányom, most fiúcskával vagyok terhes.18 hetes.

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pont fordítva hallottam, és bár kislány még nem volt a pocimban, a kisfiam nagyon aktiv 1-1 napot leszámitva!

35 hetes km

2009. júl. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottam, hogy a fiúk lusták, de inkább a terhesség vége felé. Azt nem tudom, hogy ez csak babona-e.
2009. júl. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ezt meg tudom cáfolni,mert két fiú van a pocimban és szinte egész nap meg sem állnak!:))

29 hetes ikres kismami

2009. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát nekünk ez az első babánk, ezért nem tudom, a lányok mit csinálnak, de a mi kisfiúnk egész álló nap szinte meg sem áll. Ennél többet már szerintem nem is mozoghatna!

Boldog pocakosodást!

23+2 km

2009. júl. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kisfiút várok. A 28. héttől befordult és azóta be is lassult, nagyon oda kell figyelnem, h mozog-e!Van nap, h csak egyszer-egyszer nyomkodja ki magát.

Üdv.: 33 h km.

2009. júl. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, hát nem könnyítettétek meg az aggódásomat ez ügyben, mert elég vegyes tapasztalatokat írtatok. Nekem elöl van a placenta, nem tudom, de talán ez is felfoghatja a baba mozgását, meg hát még csak most léptem be a 19. hétbe. Nektek is jó egészséget és jó babavárást.
2009. júl. 27. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!