Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki vett a babavárásról...

Mindenki vett a babavárásról könyvet? Én úgy gondolom, hogy a neten minden kérdésre találok választ.

Figyelt kérdés

És a védőnő is segít. Ciki, ha nem veszek ilyen könyvet? Vagy hasznos lenne beszereznem mégis?

11 hetes


2009. júl. 25. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nem ciki, én sem vettem, igaz kaptam egyet kölcsön. De a neten sokkal több mindent megtalálhatsz.

2009. júl. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Én sem vettem. Ezt olvastam mindig:

[link] - igaz, hogy angol, de nagyon jó :)

2009. júl. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki,a könyv azért jobb mert egy helyen van minden és mondjuk ha van valami ami eszedbe sem jut,hogy van,vagy nem is tudom,akkor ott már helyben választ kapsz.

De persze ha nem veszed meg nem ciki,ezt azért hangsúlyozom:)


Emlékszem a legjobb barátnőm 18 évesen esett teherbe és az én akkor 18 évvel azelőtti baba könyvemet olvasgatta:)

2009. júl. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!