Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha ultrahang szerint 2 héttel...

Ha ultrahang szerint 2 héttel idősebb a baba 2 héttel fejlettebb is, vagy csak a mérete nagyobb?

Figyelt kérdés
Középidőben volt peteérésem, nincs elszámolva.
2012. aug. 25. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:

2 héttel nagyobbak jelenleg a méretei. Az sem mindegy, hogy hány hetes vagy. Nekem azt mondták, hogy a nagy babák a 30. hét után húznak el a társaiktól. De a tüdejük azért még fejletlen. A pocaklakóm 24 hetesen 1-2 héttel volt nagyobb, 33 hetesen már 2-3 héttel. Kíváncsi vagyok, hogy mikor és mennyivel fog születni. Az első babára is azt mondták 2 héttel fejlettebb a koránál, ő 40+5 hetesen született 4020 grammal és 52 centivel.

36 hkm

2012. aug. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 1 héttel idősebb a fiam az uh szerint, mint a mensis dátum szerint. A szonográfus az uh vizsgálatokon mindig azt mondta, hogy az a lényeg, hogy ezt az "előnyét" végig megtartsa a baba, ellenkező esetben visszaesést jelentene a fejlődésében. Tehát ettől még a szülés dátuma lehet az eredetileg meghatározott időpont is, amit az utolsó mensitől számítanak.
2012. aug. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
33hetes vagyok. Ez a 32 hetes uh. eredménye.
2012. aug. 25. 21:39
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Akkor te is nagy babára számíthatsz! :D

Boldog babavárást kívánok a hátralévő hetekre és könnyű, gyors szülést!

2012. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!