Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan fogom tudni, megkülönbö...

Hogyan fogom tudni, megkülönböztetni a jósló és a valódi fájásokat?

Figyelt kérdés
Azontúl, hogy ha lezuhanyzok és elmúlnak a fájások, akkor jósló volt, van valami más módszer amiből biztosan fogom tudni, hogy még nem kell indulni? Igaz még 23 hetes vagyok de nap mint nap eszembe jut ez a kérdés.
2009. júl. 25. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, észre fogod venni. Két gyerekem van, most várom a harmadikat. Az első terhességnél én is végig ezen izgultam. De nem lehet nem észrevenni, hogy ez már az igazi. A jóslók rendszertelenek, hosszabb-rövidebb ideig/ időnként vannak.A valódi fájásoknál rendszer van. Pl amikor kezdődik, nézed a kis órádat, kb fél percig eltart, aztán eltelik mondjuk 5 perc( de lehet akár 10-15 is)a fájás elejétől , és már jön is a következő, ami megint eltart pár másodpercig, és így tovább. Egy idő után persze kevesebb idő fog eltelni két fájás között, sűrűsödnek majd, és egyre erősebbek lesznek.Úgyhogy nyugodj meg, nem lehet összetéveszteni a jóslóval.Remélem érthetően írtam:)
2009. júl. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem úgy kezdődött, hogy a hajnali pisi után nem nagyon tudtam visszaaludni, mert fájdogált lent, olyan érzés volt, mint amikor meg akar jönni, de ilyen már volt napokkal ezelőtt is, úgyhogy gondoltam alszok tovább. Forgolódtam, de csak nem akart múlni, reggel már kicsi görcseim voltak, amik elmúltak, aztán megint előjöttek és ahogy néztem az órát, ezek a kis fájások kb. 7-10 percenként visszatértek. Ahogy telt az idő, a kis fájások erősödtek és szabályos időközönként újra és újra visszatértek. 10 órakkor bementünk a kórházba, ahol a doki megállapította, hogy két ujjnyira ki vagyok tágulva. A nap folyamán a fájások csak erősödtek és már 2-3 percesek voltak... Este 6-ra lett meg a kisfiam! :-)
2009. júl. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a valodi fájás egyre jobbaan erösödik és rendszerezödik. tudni fogod ha már arra kerül a sor
2009. júl. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!