Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Márton Virág szegedi doktornőr...

Márton Virág szegedi doktornőről van valakinek véleménye, tapasztalata?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül egy vizsgálat és a szülés?
2012. aug. 26. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia


Én sokáig Virághoz jártam. Nagyon aranyos, kedves és figyelmes. Az első gyerkőcöt nála szültem. Minden rendben volt, teljesen meg voltunk vele elégedve. Most a másodikkal a 20. hétig jártam hozzá. Utána átmentem egy másik dokihoz, mert Virág is babát vár és ha jól tudom, már szeptembertől nem vállal szülést. Azóta nem beszéltem vele, tehát nem tudom, hogy a magánrendelését és a terhesgondozást csinálja-e.


Egyébként szerdánként volt/van magánrendelése és 7000 ft egy alkalom.

2012. aug. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem hogy kihez jársz most?
2012. aug. 26. 10:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Szabó Kornélhoz
2012. aug. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha még érdekel valakit, nekem nagyon nagy csalódás volt és megbántam, hogy őt választottam!
2012. szept. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó


Márton Virág volt számodra csalódás? Megkérdezhetem, miért?

2012. szept. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, a doktornőben nagyot csalódtam. Nem mondhatnám, hogy velem lelkiismeretesen bánt és szakmailag sem nyújtott sokat. Túl kedvesnek sem mondanám, attól függ, milyen hangulatban van. Akinek viszonylag problémamentes terhessége és szülése van, az meg lehet vele elégedve, mert ott elég ha kedves... Én nagyon melléfogtam vele! Ha a részletek érdekelnek, akkor priviben szívesen megosztom veled. Szép napot!
2012. szept. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia!Engem is érdekelne!!!
2012. szept. 17. 16:01
 8/8 Szandi83 válasza:

Szia!

Az első válaszolónak írtam privit,Márton Virág elérhetőségével kapcsolatban.Köszi ha válaszolsz:)))

2012. okt. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!