Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Krasznai Péter a Péterfy...

Dr. Krasznai Péter a Péterfy kórházból. Császározni fog majd. Esetleg van vkinek tapasztalata? Örülnék pár megnyugtató válasznak!

Figyelt kérdés
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat előre is!:)
2012. júl. 28. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Engam majd1 3 hónapja operált méhszájsebbel, és csinált egy eü. küretet is.

Előtte egy évig senki sem tudott mit kezdeni a problémámmal, egy tanítványa révén kerültem végül hozzá vidékről.

Műtét előtt is többször tudtam vele beszélgetni, nagyon kedves és magnyugtató volt. Nagyon féltem, sírdogáltam is egy kicsit, ő pedig a Marika nevű aszisztensével simizte a vállam, hogy higgyem el, nagyon vigyáz majd rám, és nem lesz semmi baj.

Nem is lett, azóta vagyok teljesen tünetmentes. A műtét hamar lezajlott, a műtőben is mondta, hogy amíg nem alszom el, nem nyúl hozzám. Már annyira bágyadt voltam gogy nem tudtam volna megszólalni, de kivert a frász amikor odalépett...:) Csak rettenetesen pozitív dolgokat tudok róla mondani!!!! Műtét után is benézett, és másnam is behívott a szobájába (nagyobb mint a kisműtő...), és kérdés nélkül elmondott még egyszer mindent. Persze ott elrendeztük a pareszolvencia részét is a dolognak, de nem kérte. Amikor befejezte a mondókáját mondtam hogy köszönöm, és ezt a borítékot hagy adjam oda...:)

Végtelenül kedves, megértő, nagyon szinpatikus, és nagy szaktekintély. Ez egyértelműen kiderült a 2 nap alatt amíg ott voltam. És hallkan jegyzem meg, hogy az ő betegei kivételezett helyet élveznek, ezt mondta az aszisztense is, de érezhető is volt. Mindenki nagyon nagyon kedves volt velem!!! Jó kezekben leszel, ebben biztos lehetsz!!! Bár vidéki vagyok, kacérkodom a gondolattal hogy nála szüljek:)

2012. aug. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a pozitív beszámolódat!

..és örülök h rendbe jöttél!!:)

üdv

2012. aug. 3. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!